Federale Staat

Realisatie van het financieringsplan

  OLO's Staatsbons Andere (*) TOTAAL
31/01/2020 6 000.0 0.0 0.0 6 000.0
28/02/2020 437.0 0.0 0.0 437.0
31/03/2020 0.0 0.0 0.0 0.0
30/04/2020 0.0 0.0 0.0 0.0
31/05/2020 0.0 0.0 0.0 0.0
30/06/2020 0.0 0.0 0.0 0.0
31/07/2020 0.0 0.0 0.0 0.0
31/08/2020 0.0 0.0 0.0 0.0
30/09/2020 0.0 0.0 0.0 0.0
31/10/2020 0.0 0.0 0.0 0.0
30/11/2020 0.0 0.0 0.0 0.0
31/12/2020 0.0 0.0 0.0 0.0
Realis. > 29.02.2020 6 437.0 0.0 0.0 6 437.0
Plan 2020 (**) 28 000.0 0.0 2 000.0 30 000.0

(*) Uitgiften in vreemde munten en/of gestructureerde producten
(**) Vooruitzichten voor 2020

SC (Schatkistcertificaten) > Kalender van de aanbestedingen

Aanbesteding ONC + NCs + ISIN Code Short Medium Long
Tue 07/01/20 Thu 09/01/20 Mon 13/01/20 BE0312770424 14/05/2020    
      BE0312771430   09/07/2020  
Tue 14/01/20 Thu 16/01/20 Mon 20/01/20 BE0312770424 14/05/2020    
      BE0312774467     14/01/2021
Tue 04/02/20 Thu 06/02/20 Mon 10/02/20 BE0312770424 14/05/2020    
Tue 11/02/20 Thu 13/02/20 Mon 17/02/20 BE0312770424 14/05/2020    
      BE0312774467     14/01/2021
Tue 03/03/20 Thu 05/03/20 Mon 09/03/20 BE0312771430 09/07/2020    
      BE0312772446   10/09/2020  
Tue 10/03/20 Thu 12/03/20 Mon 16/03/20 BE0312771430 09/07/2020    
      BE0312775472     11/03/2021
Tue 07/04/20 Thu 09/04/20 Tue 14/04/20 BE0312771430 09/07/2020    
      BE0312773451   12/11/2020  
Tue 14/04/20 Thu 16/04/20 Mon 20/04/20 BE0312771430 09/07/2020    
      BE0312775472     11/03/2021
Tue 05/05/20 Thu 07/05/20 Mon 11/05/20 BE0312772446 10/09/2020    
      BE0312773451   12/11/2020  
Tue 12/05/20 Thu 14/05/20 Mon 18/05/20 BE0312772446 10/09/2020    
      BE0312776488     13/05/2021
Tue 02/06/20 Thu 04/06/20 Mon 08/06/20 BE0312772446 10/09/2020    
      BE0312774467   14/01/2021  
Tue 09/06/20 Thu 11/06/20 Mon 15/06/20 BE0312772446 10/09/2020    
      BE0312776488     13/05/2021
Tue 07/07/20 Thu 09/07/20 Mon 13/07/20 BE0312773451 12/11/2020    
      BE0312774467   14/01/2021  
Tue 14/07/20 Thu 16/07/20 Mon 20/07/20 BE0312773451 12/11/2020    
      BE0312777494     15/07/2021
Tue 04/08/20 Thu 06/08/20 Mon 10/08/20 BE0312773451 12/11/2020    
      BE0312775472   11/03/2021  
Tue 11/08/20 Thu 13/08/20 Mon 17/08/20 BE0312773451 12/11/2020    
      BE0312777494     15/07/2021
Tue 01/09/20 Thu 03/09/20 Mon 07/09/20 BE0312774467 14/01/2021    
      BE0312775472   11/03/2021  
Tue 08/09/20 Thu 10/09/20 Mon 14/09/20 BE0312774467 14/01/2021    
      BE0312778500     09/09/2021
Tue 06/10/20 Thu 08/10/20 Mon 12/10/20 BE0312774467 14/01/2021    
      BE0312776488   13/05/2021  
Tue 13/10/20 Thu 15/10/20 Mon 19/10/20 BE0312774467 14/01/2021    
      BE0312778500     09/09/2021
Tue 03/11/20 Thu 05/11/20 Mon 09/11/20 BE0312775472 11/03/2021    
      BE0312776488   13/05/2021  
Tue 10/11/20 Thu 12/11/20 Mon 16/11/20 BE0312775472 11/03/2021    
      BE0312779516     11/11/2021
Tue 01/12/20 Thu 03/12/20 Mon 07/12/20 BE0312775472 11/03/2021    
      BE0312777494   15/07/2021  
Tue 08/12/20 Thu 10/12/20 Mon 14/12/20 BE0312775472 11/03/2021    
      BE0312779516     11/11/2021

OLO's (Lineaire Obligaties) > Kalender van de aanbestedingen

Datum van de aanbesteding
(Valuta datum : T+2)
NC1
(Valuta datum : T)
NC2
(Valuta datum : T)
Opmerking(en)
Mon 20/01/2020* Thu 23/01/2020 Mon 27/01/2020  
Mon 23/03/2020 Thu 26/03/2020 Mon 30/03/2020  
Mon 20/04/2020 Thu 23/04/2020 Mon 27/04/2020  
Mon 18/05/2020 Thu 21/05/2020 Mon 25/05/2020  
Mon 22/06/2020 Thu 25/06/2020 Mon 29/06/2020  
Mon 27/07/2020 Thu 30/07/2020 Mon 03/08/2020  
Mon 24/08/2020 Thu 27/08/2020 Mon 31/08/2020  
Mon 21/09/2020 Thu 24/09/2020 Mon 28/09/2020  
Mon 19/10/2020 Thu 22/10/2020 Mon 26/10/2020  
Mon 23/11/2020 Thu 26/11/2020 Mon 30/11/2020  

waarbij T = Target openingdag

 

ORI Facility (Optional Reverse Inquiry) > Kalender

Datum Valuta datum (D+2)
Friday 14.02.2020 Tuesday 18.02.2020
Friday 15.05.2020 Tuesday 19.05.2020
Friday 14.08.2020 Tuesday 18.08.2020
Friday 16.10.2020 Tuesday 20.10.2020
Friday 11.12.2020 Tuesday 15.12.2020

Algemene vervaldagenkalender van de schuld op lange termijn (in miljarden EUR) :

De vervaldagenkalender bevat de schuld uitgegeven of overgenomen door de federale Staat. De vervaldagenkalender houdt rekening met de reeds teruggekochte, maar nog niet geamortiseerde olo's .