Federale Staat

Realisatie van het financieringsplan

  OLO's EMTN STAATSBONS TOTAAL
31/01/2023 7,000.0     7,000.0
28/02/2023        
31/03/2023        
30/04/2023        
31/05/2023        
30/06/2023        
31/07/2023        
31/08/2023        
30/09/2023        
31/10/2023        
30/11/2023        
31/12/2023        
Realis. > 20.01.2023 7,000.0 0.0 0.0 7,000.0
Plan 2023 (*) 45,000.0 2,000.0 250.0 47,250.0

(*) Vooruitzichten voor 2022

SC (Schatkistcertificaten) > Kalender van de aanbestedingen

Aanbesteding ONC + NCs + ISIN Code Short Medium Long
03/01/2023 05/01/2023 09/01/2023 BE0312788608 11/05/2023    
      BE0312789614   13/07/2023  
10/01/2023 12/01/2023 16/01/2023 BE0312788608 11/05/2023    
      BE0312792642     11/01/2024
31/01/2023 02/02/2023 06/02/2023 BE0312788608 11/05/2023    
07/02/2023 09/02/2023 13/02/2023 BE0312788608 11/05/2023    
      BE0312792642     11/01/2024
28/02/2023 02/03/2023 06/03/2023 BE0312789614 13/07/2023    
      BE0312790620   14/09/2023  
07/03/2023 09/03/2023 13/03/2023 BE0312789614 13/07/2023    
      BE0312793657     07/03/2024
04/04/2023 06/04/2023 11/04/2023 BE0312789614 13/07/2023    
11/04/2023 13/04/2023 17/04/2023 BE0312789614 13/07/2023    
      BE0312793657     07/03/2024
02/05/2023 04/05/2023 08/05/2023 BE0312790620 14/09/2023    
      BE0312791636   09/11/2023  
09/05/2023 11/05/2023 15/05/2023 BE0312790620 14/09/2023    
      BE0312794663     09/05/2024
30/05/2023 01/06/2023 05/06/2023 BE0312790620 14/09/2023    
06/06/2023 08/06/2023 12/06/2023 BE0312790620 14/09/2023    
      BE0312794663     09/05/2024
04/07/2023 06/07/2023 10/07/2023 BE0312791636 09/11/2023    
      BE0312792642   11/01/2024  
11/07/2023 13/07/2023 17/07/2023 BE0312791636 09/11/2023    
      BE0312795678     11/07/2024
01/08/2023 03/08/2023 07/08/2023 BE0312791636 09/11/2023    
08/08/2023 10/08/2023 14/08/2023 BE0312791636 09/11/2023    
      BE0312795678     11/07/2024
05/09/2023 07/09/2023 11/09/2023 BE0312792642 11/01/2024    
      BE0312793657   07/03/2024  
12/09/2023 14/09/2023 18/09/2023 BE0312792642 11/01/2024    
      BE0312796684     12/09/2024
03/10/2023 05/10/2023 09/10/2023 BE0312792642 11/01/2024    
10/10/2023 12/10/2023 16/10/2023 BE0312792642 11/01/2024    
      BE0312796684     12/09/2024
31/10/2023 02/11/2023 06/11/2023 BE0312793657 07/03/2024    
      BE0312794663   09/05/2024 .
07/11/2023 09/11/2023 13/11/2023 BE0312793657 07/03/2024    
      BE0312797690     07/11/2024
05/12/2023 07/12/2023 11/12/2023 BE0312793657 07/03/2024    
12/12/2023 14/12/2023 18/12/2023 BE0312793657 07/03/2024    
      BE0312797690     07/11/2024

OLO's (Lineaire Obligaties) > Kalender van de aanbestedingen

Datum van de aanbesteding
(Valuta datum : D+2)
NC1
(Valuta datum : D)
NC2
(Valuta datum : D)
Opmerking(en)
Mon 30-Jan-23 Thu 02-Feb-23 Mon 06-Feb-23 (1)
Mon 20-Feb-23 Thu 23-Feb-23 Mon 27-Feb-23  
Mon 20-Mar-23 Thu 23-Mar-23 Mon 27-Mar-23  
Mon 24-Apr-23 Thu 27-Apr-23 Tue 02-May-23  
Mon 22-May-23 Thu 25-May-23 Mon 29-May-23  
Mon 19-Jun-23 Thu 22-Jun-23 Mon 26-Jun-23  
Mon 24-Jul-23 Thu 27-Jul-23 Mon 31-Jul-23  
Mon 21-Aug-23 Thu 24-Aug-23 Mon 28-Aug-23  
Mon 18-Sep-23 Thu 21-Sep-23 Mon 25-Sep-23  
Mon 23-Oct-23 Thu 26-Oct-23 Mon 30-Oct-23  
Mon 20-Nov-23 Thu 23-Nov-23 Mon 27-Nov-23  

(1) Aanbesteding geannuleerd en vervangen door een syndicatie

 

ORI Facility (Optional Reverse Inquiry) > Kalender

Datum Valuta datum (D+2)
Fri 03-Feb-23 Tue 07-Feb-23
Fri 31-Mar-23 Tue 04-Apr-23
Fri 05-May-23 Tue 09-May-23
Fri 02-Jun-23 Tue 06-Jun-23
Fri 04-Aug-23 Tue 08-Aug-23
Fri 01-Sep-23 Tue 05-Sep-23
Fri 03-Nov-23 Tue 07-Nov-23
Fri 15-Dec-23 Tue 19-Dec-23

Algemene vervaldagenkalender van de schuld op lange termijn (in miljarden EUR) :

Grafiek : Vervaldagenkalender

De vervaldagenkalender bevat de schuld uitgegeven of overgenomen door de federale Staat. De vervaldagenkalender houdt rekening met de reeds teruggekochte, maar nog niet geamortiseerde olo's.

Excel versie van de grafiek en de gegevens