Federale Staat

Realisatie van het financieringsplan

  OLO's Staatsbons Andere (*) TOTAAL
31/01/2018 6 000.0 0.0 0.0 6 000.0
28/02/2018 5 000.0 0.0 0.0 5 000.0
31/03/2018 3 983.0 4.0 0.0 3 987.0
30/04/2018 0.0 0.0 52.0 52.0
31/05/2018 3 317.0 0.0 0.0 3 317.0
30/06/2018 4 156.0 0.0 0.0 4 156.0
31/07/2018 0.0 0.0 0.0 0.0
31/08/2018 0.0 0.0 0.0 0.0
30/09/2018 0.0 0.0 0.0 0.0
31/10/2018 0.0 0.0 0.0 0.0
30/11/2018 0.0 0.0 0.0 0.0
31/12/2018 0.0 0.0 0.0 0.0
Realis. > 30.06.2019 22 456.0 4.0 52.0 22 512.0
Plan 2019 (**) 28 000.0 250.0 2 000.0 30 250.0

(*) Uitgiften in vreemde munten en/of gestructureerde producten
(**) Vooruitzichten voor 2019

SC (Schatkistcertificaten) > Kalender van de aanbestedingen

Aanbesteding ONC + NCs + ISIN Code Short Medium Long
08/01/2019 10/01/2019 14/01/2019 BE0312764369 09/05/2019    
      BE0312765374   11/07/2019  
15/01/2019 17/01/2019 21/01/2019 BE0312764369 09/05/2019    
      BE0312768402     16/01/2020
05/02/2019 07/02/2019 11/02/2019 BE0312764369 09/05/2019    
12/02/2019 14/02/2019 18/02/2019 BE0312764369 09/05/2019    
      BE0312768402     16/01/2020
05/03/2019 07/03/2019 11/03/2019 BE0312764369 09/05/2019    
      BE0312765374 11/07/2019    
      BE0312766380   12/09/2019  
12/03/2019 14/03/2019 18/03/2019 BE0312764369 09/05/2019    
      BE0312765374 11/07/2019    
      BE0312769418     12/03/2020
02/04/2019 04/04/2019 08/04/2019 BE0312765374 11/07/2019    
09/04/2019 11/04/2019 15/04/2019 BE0312765374 11/07/2019    
      BE0312769418     12/03/2020
07/05/2019 09/05/2019 13/05/2019 BE0312766380 12/09/2019    
      BE0312767396   07/11/2019  
14/05/2019 16/05/2019 20/05/2019 BE0312766380 12/09/2019    
      BE0312770424     14/05/2020
04/06/2019 06/06/2019 10/06/2019 BE0312766380 12/09/2019    
11/06/2019 13/06/2019 17/06/2019 BE0312766380 12/09/2019    
      BE0312770424     14/05/2020
02/07/2019 04/07/2019 08/07/2019 BE0312767396 07/11/2019    
      BE0312768402   16/01/2020  
09/07/2019 11/07/2019 15/07/2019 BE0312767396 07/11/2019    
      BE0312771430     09/07/2020
30/07/2019 01/08/2019 05/08/2019 BE0312767396 07/11/2019    
06/08/2019 08/08/2019 12/08/2019 BE0312767396 07/11/2019    
      BE0312771430     09/07/2020
03/09/2019 05/09/2019 09/09/2019 BE0312768402 16/01/2020    
      BE0312769418   12/03/2020  
10/09/2019 12/09/2019 16/09/2019 BE0312768402 16/01/2020    
      BE0312772446     10/09/2020
01/10/2019 03/10/2019 07/10/2019 BE0312768402 16/01/2020    
08/10/2019 10/10/2019 14/10/2019 BE0312768402 16/01/2020    
      BE0312772446     10/09/2020
05/11/2019 07/11/2019 11/11/2019 BE0312769418 12/03/2020    
      BE0312770424   14/05/2020 .
12/11/2019 14/11/2019 18/11/2019 BE0312769418 12/03/2020    
      BE0312773451     12/11/2020
03/12/2019 05/12/2019 09/12/2019 BE0312769418 12/03/2020    
10/12/2019 12/12/2019 16/12/2019 BE0312769418 12/03/2020    
      BE0312773451     12/11/2020

OLO's (Lineaire Obligaties) > Kalender van de aanbestedingen

Datum van de aanbesteding
(Valuta datum : T+2)
NC1
(Valuta datum : T)
NC2
(Valuta datum : T)
Opmerking(en)
Mon 21/01/2019 Thu 24/01/2019 Mon 28/01/2019 (1)
Mon 18/03/2019 Thu 21/03/2019 Mon 25/03/2019  
Mon 29/04/2019 Fri 03/05/2019 Tue 07/05/2019  
Mon 17/06/2019 Thu 20/06/2019 Mon 24/06/2019  
Mon 22/07/2019 Thu 25/07/2019 Mon 29/07/2019  
Mon 23/09/2019 Thu 26/09/2019 Mon 30/09/2019  
Mon 18/11/2019 Thu 21/11/2019 Mon 25/11/2019  

waarbij T = Target openingdag

(1) : geannuleerd en vervangen door een syndicatie

 

Algemene vervaldagenkalender van de schuld op lange termijn (in miljarden EUR) :

De vervaldagenkalender bevat de schuld uitgegeven of overgenomen door de federale Staat. De vervaldagenkalender houdt rekening met de reeds teruggekochte, maar nog niet geamortiseerde olo's .