Federale Staat

Realisatie van het financieringsplan

  OLO's EMTN STAATSBONS TOTAAL
31/01/2024 7,000.0     7,000.0
29/02/2024 5,508.0     5,508.0
31/03/2024 5,277.0   19.7 5,296.7
30/04/2024 7,000.0 1,202.7   8,202.7
31/05/2024 507.0     507.0
30/06/2024       0.0
31/07/2024       0.0
31/08/2024       0.0
30/09/2024       0.0
31/10/2024       0.0
30/11/2024       0.0
31/12/2024       0.0
Realis. > 03.05.2024 25,292.0 1,202.7 19.7 26,514.4
Plan 2024 (*) 41,000.0 2,000.0 2,000.0 45,000.0

(*) Vooruitzichten voor 2024

SC (Schatkistcertificaten) > Kalender van de aanbestedingen

Aanbesteding ONC + NCs + ISIN Code Short Medium Long
02/01/2024 04/01/2024 08/01/2024 BE0312794663 09/05/2024    
      BE0312795678   11/07/2024  
09/01/2024 11/01/2024 15/01/2024 BE0312794663 09/05/2024    
      BE0312798706     09/01/2025
30/01/2024 01/02/2024 05/02/2024 BE0312794663 09/05/2024    
      BE0312797690   07/11/2024  
06/02/2024 08/02/2024 12/02/2024 BE0312794663 09/05/2024    
      BE0312798706     09/01/2025
05/03/2024 07/03/2024 11/03/2024 BE0312795678 11/07/2024    
12/03/2024 14/03/2024 18/03/2024 BE0312795678 11/07/2024    
      BE0312799712     13/03/2025
02/04/2024 04/04/2024 08/04/2024 BE0312795678 11/07/2024    
      BE0312797690   07/11/2024  
09/04/2024 11/04/2024 15/04/2024 BE0312795678 11/07/2024    
      BE0312799712     13/03/2025
30/04/2024 03/05/2024 07/05/2024 BE0312797690   07/11/2024  
07/05/2024 09/05/2024 13/05/2024 BE0312800726     08/05/2025
04/06/2024 06/06/2024 10/06/2024 BE0312798706   09/01/2025  
11/06/2024 13/06/2024 17/06/2024 BE0312800726     08/05/2025
02/07/2024 04/07/2024 08/07/2024 BE0312797690 07/11/2024    
      BE0312798706   09/01/2025  
09/07/2024 11/07/2024 15/07/2024 BE0312797690 07/11/2024    
      BE0312801732     10/07/2025
30/07/2024 01/08/2024 05/08/2024 BE0312797690 07/11/2024    
06/08/2024 08/08/2024 12/08/2024 BE0312797690 07/11/2024    
      BE0312801732     10/07/2025
03/09/2024 05/09/2024 09/09/2024 BE0312798706 09/01/2025    
      BE0312799712   13/03/2025  
10/09/2024 12/09/2024 16/09/2024 BE0312798706 09/01/2025    
      BE0312802748     11/09/2025
01/10/2024 03/10/2024 07/10/2024 BE0312798706 09/01/2025    
08/10/2024 10/10/2024 14/10/2024 BE0312798706 09/01/2025    
      BE0312802748     11/09/2025
05/11/2024 07/11/2024 11/11/2024 BE0312799712 13/03/2025    
      BE0312800726     08/05/2025
12/11/2024 14/11/2024 18/11/2024 BE0312799712 13/03/2025    
      BE0312803753     13/11/2025
03/12/2024 05/12/2024 09/12/2024 BE0312799712 13/03/2025    
10/12/2024 12/12/2024 16/12/2024 BE0312799712 13/03/2025    
      BE0312803753     13/11/2025

OLO's (Lineaire Obligaties) > Kalender van de aanbestedingen

Datum van de aanbesteding
(Valuta datum : D+2)
NC1
(Valuta datum : D)
NC2
(Valuta datum : D)
Opmerking(en)
Mon 29-Jan-24 Thu 01-Feb-24 Mon 05-Feb-24 (1)
Mon 19-Feb-24 Thu 22-Feb-24 Mon 26-Feb-24 (1)
Mon 18-Mar-24 Thu 21-Mar-24 Mon 25-Mar-24  
Mon 22-Apr-24 Thu 25-Apr-24 Mon 29-Apr-24 (1)
Mon 27-May-24 Thu 30-May-24 Mon 03-Jun-24  
Mon 17-Jun-24 Thu 20-Jun-24 Mon 24-Jun-24  
Mon 22-Jul-24 Thu 25-Jul-24 Mon 29-Jul-24  
Mon 19-Aug-24 Thu 22-Aug-24 Mon 26-Aug-24  
Mon 23-Sep-24 Thu 26-Sep-24 Mon 30-Sep-24  
Mon 21-Oct-24 Thu 24-Oct-24 Mon 28-Oct-24  
Mon 18-Nov-24 Thu 21-Nov-24 Mon 25-Nov-24  

(1) Aanbesteding geannuleerd en vervangen door een syndicatie
(2) Aanbesteding geannuleerd

ORI Facility (Optional Reverse Inquiry) > Kalender

Datum Valuta datum (D+2)
Fri 02-Feb-24 Tue 06-Feb-24
Fri 01-Mar-24 Tue 05-Mar-24
Fri 03-May-24 Tue 07-May-24
Fri 05-Jul-24 Tue 09-Jul-24
Fri 02-Aug-24 Tue 06-Aug-24
Fri 06-Sep-24 Tue 10-Sep-24
Fri 08-Nov-24 Tue 12-Nov-24
Fri 13-Dec-24 Tue 17-Dec-24

Algemene vervaldagenkalender van de schuld op lange termijn (in miljarden EUR) :

Grafiek : Vervaldagenkalender

De vervaldagenkalender bevat de schuld uitgegeven of overgenomen door de federale Staat. De vervaldagenkalender houdt rekening met de reeds teruggekochte, maar nog niet geamortiseerde olo's.

Excel versie van de grafiek en de gegevens